Podpořte nás

 

Jak nás můžete podpořit

Staňte se členy spolku dialogos a pomožte nám měnit pohled na duševní zdraví

Stačí vyplnit formulář o předběžném členství. Pojďte s námi budovat lepší prostředí pro lidi se zkušností s duševním onemocněním.

Podpořte nás finančně

Podpořte naši činnost jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem. Za každý příspěvek jsme velmi vděční a využijeme ho maximálně efektivně pro plnění našich cílů. O využití darů vás budeme informovat .

 

podpořte nás svou odborností nebo znalostí

Vaše znalosti a odbornost jsou pro nás cenné a mohou nám pomoci v našem vlastním růstu. Pokud máte možnost nám věnovat chvíli svého času, dejte nám, prosím, vědět.

 

Podpořte naši činnost jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem. Za každý příspěvek jsme velmi vděční a využijeme ho maximálně efektivně pro plnění našich cílů. O využití darů vás budeme informovat

,DIALOGOS je v současné době financován, téměř výhradně, z členských příspěvků a dobrovolných darů našich členů. Do současné doby jsme žádali o finanční podporu pro jeden projekt mezinárodní konference, který byl podpořen MHMP. Veškeré informace naleznete v našich výročních zprávách, v sekci dokumentů.

Většinu aktivit realizujeme dobrovolnickou formou.

Tento stav není do budoucna, z hlediska potřebné, částečné, profesionalizace udržitelný.

Budeme proto moc rádi za Váš příspěvek na aktivity naší organizace. O reálné formě použití Vašeho daru Vás, rádi, budeme informovat.

Pomožte nám plnit naše cíle a vize

vaše příspěvky použijeme na zkvalitňování péče o lidi s duševním onemocněním

200 Kč

500 Kč

1000 Kč

5000 Kč

jiné

Každého špatně prožitého dne je škoda. Žijme tak, jako by byl každý den poslední a užívejme si každého okamžiku.

Neznámý autor

Napište nám

12 + 3 =