Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

O spolku

Setkání uživatelů reforma psychiatrie Novinky z reformy psychiatrie Výroční zpráva DIALOGOS 2017

 

Spolek DIALOGOS je společenství lidí s osobní zkušeností s duševním onemocněním. Spolek vznikl s cílem pravidelných setkávání lidí, kteří cítí potřebu a chtějí změnit situaci svou, ale i situaci ve společnosti.

 

Chceme diskutovat problémy, které nám duševní onemocnění přináší. Diskutujeme však v nemalé míře i nad tématy, která nás zajímají a nad možnostmi ovlivnit dění na poli duševního zdraví.

 

Přejeme si, aby náš názor byl slyšet a aby pozitivně ovlivnil naše postavení ve společnosti.

 

Hlavním cílem veškeré naší činnosti je zvýšit míru začleňování (integrace) lidí s duševním onemocněním do společnosti. Jsme si vědomi, že jedním z hlavních atributů začleňování je možnost získat důstojné zaměstnání na volném trhu práce a díky němu financovat samostatné bydlení a jiné aktivity.

 

Novinky

Členská schůze DIALOGOS

Vážené členky, vážení členové,   chtěli bychom Vás pozvat na 5. členskou schůzi našeho spolku. Vzhledem k tomu, že reforma psychiatrie nabírá na obrátkách, byli bychom moc rádi, abychom se mohli setkat...

více
Konference Reforma psychiatrie - O nás , s námi

  Konference Reforma psychiatrie - O nás, s námi je úspěšně za námi.   Děkujeme všem vystupujícím za podnětné příspěvky.   Přednášky, fotografie, dotazy a diskusní forum najdete na www.reformapsychiatrickepece.cz

více